Haber

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kahramanmaraş’ta konteyner şehir açacak

Gebze Fenerbahçe Derneği’nin açılış törenine katılan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 27 Temmuz’u işaret ederek, “Kahramanmaraş’ta ilk konteyner şehrimizi açıyoruz.”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Gebze Fenerbahçeliler Derneği’nin açılış törenine katıldı. Derneğin açılışına Lider Ali Koç’un yanı sıra Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan’ın yanı sıra yöneticiler İlker Dinçay ve Can Gebetaş katıldı. Taraftarlar ve dernek üyeleriyle fotoğraf çektiren Önder Koç, forma ve atkılarını imzaladı, kurdeleyi kesti ve açılışı yaptı. Kurdele kesme töreninde konuşan Ali Koç, “Gebze Fenerbahçe Derneği’mizin açılışında bir aradayız. İstanbul Fenerbahçe Derneği’nin açılışını da yakın zamanda yaptık. Gördüğüm en güzel ve ferah mekanlardan biri burası, tebrikler. Umarım dernek üyelerimiz nice Fenerbahçe başarılarına burada şahit olurlar.”

“İlk konteyner kentimizi Kahramanmaraş’ta açıyoruz”

Kahramanmaraş’ta deprem bölgesinde Fenerbahçe konteyner şehrini de açacağını belirten Ali Koç, “Derneğimiz çok hareketli, inşallah 27 Temmuz Perşembe günü Kahramanmaraş’ta konteyner şehrimiz Fenerbahçe’nin açılışını yapacağız. Bunu kendi imkanlarımızla yaptık. Sizlerin imkanları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun desteğiyle yarı yarıya açacağız. Kahramanmaraş’ta ilk konteyner şehrimizi açıyoruz. Kahramanmaraş’ta ilk konteyner şehrimizi açtık. Kahramanmaraş’ta ilk konteyner şehrimizi açtık. Özellikle teşekkürlerimizi sunuyoruz. ilişkilendirme iki dakika içinde.

Dernek üyelerinden birinin Kadın Voleybol Takımı’nın sırt sponsoru olduğunu belirten Ali Koç, daha sonra dernek üyeleriyle akşam yemeğine geçti. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu