Haber

HÜDA PAR Yöneticisi Trabzonlulara Hakaret Etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Trabzon’da düzenleyeceği miting öncesi, HÜDA PAR’ın açtığı stant protesto edildikten sonra stant sokaktan kaldırıldı. Bu olaydan sonra HÜDA PAR yetkilisi Seyfullah Sivi, Trabzonluları hedef alarak hakaretler yağdırdı.

“Ne mutlu Türküm Diyene”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzon mitingi öncesi HÜDA PAR broşür dağıtımı için stant kurdu. Bu sırada sokaktan geçen bazı vatandaşlar stantlara tepki gösterdi. Kısa sürede büyüyen öfkeli kalabalık, “Ne mutlu Türküm Diyene” sloganıyla tribüne müdahale ederken, partiyle ilgili pankart kesilerek yere atıldı. Tribünlerin kaldırılmasını talep eden vatandaşlar, İstiklal Marşı’nı ve “Gaffar Okan” sloganları attı.

‘Bunlar Trabzonlu değil, tasmalı köpek yavruları…’

HÜDA PAR İstanbul Ar-Ge Sorumlusu Seyfullah Sivi, sosyal medya hesabından Trabzonlulara hakaretler yağdırdı. Seyfullah Sivi’nin paylaşımı şöyle; ‘Bunlar Trabzonlu değil, tasmalı köpek yavrusu… Bunlar Trabzonluları kendi hırsları için kışkırtan kiralık eller… Bunlar aptal, kör, saçmalıklara aldanmış hainlerdir.. . Bunlar PKK’nın farklı hizipleridir… düşmanlarınsöz konusu.

cobanlarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu